Promocje

Potrzebujesz
pomocy

tel.: +48 (89) 7181 472
e-mail: biuro@royal.info.pl
Katalog produktów
Plakat-FOTOWOLTAIKA
Plakat INTERMACJONALIZACJA
O firmie2

 

O firmie

"ROYAL" Sp. z o.o. jest producentem chemii profesjonalnej, do głównych grup produktów należą:

  • środki czystości przeznaczone dla firm sprzątających,
  • środki chemiczne do bezodpływowych systemów sanitarnych (kabiny toaletowe typu TOI TOI, toalety turystyczne, kasetowe urządzenia sanitarne w autokarach, jachtach itp.),
  • środki czystości do myjni samochodowych,
  • wysokowydajne środki czystości dla gastronomii,
  • preparaty dla ogrodnictwa,
  • środki do uzdatniania wody basenowej.

Wszystkie produkty posiadają niezbędną dokumentację techniczną. Wykwalifikowana kadra oraz własne laboratorium pozwalają nam na wprowadzanie nowych produktów i stałą kontrolę nad ich jakością. Odpowiedni park maszynowy oraz własny transport pomagają nam spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów. Na życzenie Klienta prowadzimy szkolenia z zakresu stosowania chemii ROYAL.

Firma "ROYAL" Sp z o.o. powstała w 1990 roku. Przez 6 lat siedziba firmy mieściła się w Gietrzwałdzie, a od 1996 roku Zarząd firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Jezioranach. Początkowo firma "ROYAL" była spółką Joint Venture, zajmował się importem i konfekcjonowaniem kosmetyków, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej.
Zdobyte doświadczenia i odpowiednie technologie pozwoliły na uruchomienie w niedługim czasie kompletnej produkcji chemii profesjonalnej. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce.

Firma "ROYAL" niejednokrotnie w swojej historii była wsparciem dla sportowców i szkół, a także organizatorem imprez sportowych i kulturalnych. Każdego roku wspieramy organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Doceniając rolę sportu oraz krzepienie ducha sportowej rywalizacji wspieramy Gminną Ligę Futsalu w Jezioranach.

W dbałości o zadowolenie Klientów i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych produktów, wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

Na rynku polskim działamy poprzez  sieć  regionalnych przedstawicielstw, część produktów jest sprzedawana także na rynkach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.
W 2009 roku zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem firmy Acrylmed TRADE – producenta chemii basenowej. Środki te znalazły się w naszej ofercie pod marką POOLMAN. Pracownicy działu Handlu i Marketingu przeszli kompleksowe szkolenia z zakresu „Technologii Uzdatniania Wody Basenowej oraz Utrzymania Czystości w Pływalniach", poświadczone indywidualnymi certyfikatami.

 

 

 

 

 

 

Spółka ROYAL w 2010r. złożyła wniosek o dofinansowanie projektu "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa ROYAL SP. z o.o. poprzez kompleksowe zwiększenie zdolności produkcyjnych oraz dostosowanie oferty do potrzeb klientów" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach:

Osi Priorytetowej 1 - "Przedsiębiorczość"
Działanie 1.1 - "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw"
Poddziałenie 1.1.9 "Inne inwestycje w przedsiębiorstwa"
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Umowa WMARR Olsztyn o dofinansowanie projektu została podpisana 19 grudnia 2013r.

 

 

 

 

 

Plakat FOTOWOLTAIKA

Data publikacji: 4.12.2019
Zapytanie ofertowe nr 1
Zamówienie dotyczące budowy instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 39,75 kWp na dachu obiektu należącego do firmy ROYAL Sp. z o.o.
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1220774

Data publikacji: 20.12.2019
Zapytanie nr 2
Zamówienie dotyczące budowy instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 39,75 kWp na dachu obiektu należącego do firmy ROYAL Sp. z o.o.
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1224227